Програмата на Канал 3


ПОНЕДЕЛНИК

09:00 – 17:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:00 – 17.30 – Общество на знанието

17:30 – 18:00 – Диван

18:00 – 18:30 – Културно в шест

18:30 – 19:15 – Без коментар

19:15 – 19:45 – Марица спорт

19:45 – 20:00 – Геополитиката отвътре

20:00 – 21:00 – На площада с Тишо

21:00 – 22:00 – Патарински live

22:00 – 23:00 – Денят с Веселин Дремджиев

23:00 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


ВТОРНИК

09:00 – 17:30 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:30 – 18:30 – Общество

18:30 – 19:15 – Без коментар

19:15 – 19:30 – Заведенията

19:30 – 20:00 – Стратегическо управление

20:00 – 21:00 – На живо с Иво Божков

21:00 – 22:00 – Патарински live

22:00 – 23:00 – Денят с Веселин Дремджиев

23:00 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


СРЯДА

09:00 – 17:30 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:30 – 18:30 – Разговор с Лили Маринкова

18:30 – 19:15 – Без коментар

19:15 – 20:00 – Опозицията

20:00 – 21:00 – Спортно с Кирил Лулев

21:00 – 22:00 – Патарински live

22:00 – 23:00 – Денят с Веселин Дремджиев

23:00 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


ЧЕТВЪРТЪК

09:00 – 17:30 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:30 – 18:30 – Студио Флагман

18:30 – 19:15 – Без коментар

19:15 – 21:00 – Едно на едно с Чефо

21:00 – 22:00 – Патарински live

22:00 – 23:00 – Денят с Веселин Дремджиев

23:00 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


ПЕТЪК

09:00 – 17:30 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:30 – 18:30 – Разговор с Лили Маринкова

18:30 – 19:00 – Без коментар

19:00 – 19:30 – Опозицията

19:30 – 21:00 – Разговор с Кичашки

21:00 – 22:00 – Патарински live

22:00 – 23:00 – Денят с Веселин Дремджиев

23:00 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


СЪБОТА

09:00 – 12:00 – Беновска пита

12:00 – 13:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

13:00 – 14:30 – Жените БГ

14:30 – 15:30 – Часът на Марио

15:30 – 16:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

16:00 – 16:30 – Семейни пътешествия

16:30 – 21:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

21:00 – 22:00 – БРИЧКА

22:00 – 22:10 – VIP PASS

22:10 – 22:30 – Лайф Стайл

22:30 – 23:30 – Четвърта власт с Ник Щайн

23:30 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3


НЕДЕЛЯ        

09:00 – 10:30 – Инициатива Правосъдие за всеки

10:30 – 11:30 – Стълба към небето

11:30 – 12:30 – Бягащият подкаст

12:30 – 13:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

13:00 – 14:00 – Сподели с Mr. 3 Hours

14:00 – 15:00 – В капана на дявола

15:00 – 17:30 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

17:30 – 18:00 – Пътувания с Дани Алеков

18:00 – 21:00 – НА ЖИВО С КАНАЛ 3

21:00 – 22:30 – КОД СПОРТ

22:30 – 23:00 – Блондинка

23:00 – 23:30 – Огледало на истината

23:30 – 09:00 – Нощен информационен блок на Канал 3